Кіл-сть 8 академічних годин
Час занять Ранок, день, вечір, по сб
Строк навчання 4 зан по 2 академічні години
Вартість 2800,00 грн (для фіз особи)
По закінченню курса Сертифікат
Курс швидкодрукування призначений для всіх бажаючих освоїти швидкісний сліпий десятипальцевий метод набору тексту. Скородрукування російською, українською та англійською мовами.
Основне завдання курсу швидкодрукування: "поставити руки", опанувати систему навчання даному методу в курсі секретарів, освоїти даний метод, досягти швидкості близько 120 знаків за хвилину, отримати пакет вправ для подальшого вдосконалення та збільшення швидкості набору.
Програма курсу Швидкодрук українською мовою
Машинопис - це "сліпий метод набору". Це означає, що людина друкує, незважаючи на клавіатуру друкарської машинки або комп'ютера, і задіює всі пальці рук. Основне завдання курсу швидкодрукування російською та українською мовою: "поставити пальці рук", освоїти даний метод, досягти швидкості близько 150-250 знаків за хвилину, отримати пакет вправ для подальшого вдосконалення та збільшення швидкості.
Попередня підготовка: користувач комп'ютера - мінімальний рівень
Курси швидкодрукування українською мовами проводяться в наших сучасних комп'ютерних класах, оснащених усім необхідним обладнанням.
Автор та викладач курсу "Швидкодрук українська мова" Юрчишина Катерина Валеріївна, працює в Навчальному центрі «Успіх» с 2008 року . Викладач компьютерних курсів "Користувач компьютера", "Ведення бухгалтерського обліку в 1С:Бухгалтерія (BAS)", "Первинна Бухгалтерська документація в 1С (BAS)", "Кадрове діловодство та зарплата та кадри в 1С Бухгалтерія (BAS)" "Секретар-референт", "Секретар-діловод". Закінчила НПУ ім.Драгоманова, факультет фізико-математичний, стаж роботи викладачем компьютерних технологій більше 20 років.
Програма навчання курсів швидкодрукування (машинопису) у Навчальному центрі «Успіх»:
Правильне розташування рук на клавіатурі. Правила та прийоми десятипальцевого методу.
Правила оформлення машинописних робіт: поля, абзац, заголовок, підзаголовок.
Основний ряд клавіатури. Відпрацювання удару по клавішах основного ряду, написання слів та фраз, робота з криптограмами.
Верхній ряд клавіатури. Відпрацювання слів та фраз з використанням 2-х рядів клавіатури, правила використання цифр, розділових знаків, спеціальних знаків (відсоток, дужки, лапки, номер).
Нижній ряд клавіатури.
Римські цифри та правила їх застосування. Друк тексту з використанням римських цифр.
Робота над технікою листа, написання текстів під диктування.
Робота над технікою та розвитком швидкості написання.

Словникові та текстові тренування.
Ціль курсу швидкодрукування Освоєння 10-пальцевого сліпого методу набору тексту на
комп'ютері. "Поставити руки", досягти швидкості близько 120 знаків за хвилину, отримати пакет вправ для подальшого вдосконалення та збільшення швидкості набору в курсі секретарів.
Після закінчення ви будете вміти Друкувати десятипальцевим сліпим методом у текстовому редакторі зі швидкістю не менше 120-150 уд/хв у курсі сек










